POŽÁDAT O PŮJČKU

Home Credit nabízí půjčky všeho druhu


Nechcete si půjčovat peníze u banky, protože Vás odradila delší doba vyřizování? Pokud se obrátíte na nebankovní sektor, budete spokojeni s rychlostí vyřízení půjčky a také rychlostí dodání peněz. V nebankovním sektoru působí společnost Home Credit, která své finanční služby nabízí mnoha zemím nejen v Evropě, ale například i v Asii.

Home Credit je akciová společnost, jejíž založení se datuje v roce 1997. Patří mezi přední poskytovatele spotřebitelského financování na území České republiky. Může se pyšnit bohatou nabídkou služeb, jako jsou nákupy na splátky, úvěry na automobily, ale i hotovostní půjčky či kreditní karty. Společnost Home Credit má momentálně více jak 4,5 milionu aktivních klientů a toto číslo neustále narůstá. Už jen toto samotné číslo svědčí o kvalitě a stabilitě společnosti a jejich službách.

V nebankovní kategorii nepůsobí pouze Home Credit, ale můžete využít služeb dalších institucí, jako je Provident či Ferratum. Společnost Provident byla založena v roce 1997 a nabízí rychlé půjčky bez zdlouhavého vyřizování. Nebankovní půjčka Provident je vhodná pro každého klienta, který chce získat peníze rychle a snadno. Provident nabízí i sjednání prostřednictvím internetu či telefonu.

Dále Vás může ohromit společnost Ferratum, která nabízí rychlou půjčku před výplatou. Její sjednání je naprosto jednoduché, postačí Vám mobilní telefon. Ferratum Vám půjčí do deseti tisíc korun na cokoliv, aniž byste potřebovali potvrzení o výši příjmu. Nemusíte se tedy dnes zaměřovat pouze na banky, protože i nebankovní sektor má stabilní instituce, které nabízí výhodné podmínky půjček. Navíc jsou nebankovní půjčky sjednané mnohem rychleji, než půjčky v bance.

Obrátit se tedy můžete na Home Credit, Provident, nebo Ferratum. Výběr příslušné společnosti záleží jen na Vás a Vašich požadavcích.

Zažádejte o půjčku od Home Credit