POŽÁDAT O PŮJČKU

Je Zaplo půjčka podvod? Určitě ne!


Mikropůjčky dnes většina lidí zná, a to i přes to, že jsou na našem trhu jenom několik let. Přesto si ale našli cestu k desetitisícům klientů, kteří jejich služby pravidelně využívají. Samozřejmě poskytovatelů je dnes několik desítek a tak je dobré vybírat z těch, kteří jsou skutečně prověřeni a nabídnou férové a jasně dané podmínky. Spolu s hledáním té pravé společnosti se mohou objevit i otázky, zda je Zaplo půjčka podvod, nebo není. My můžeme říci, že není, jelikož je poskytovatelem, kterého rozhodně můžeme doporučit.

O kolik si lze požádat?

Pojďme se podívat na konkrétní charakteristiku této půjčky. Hned na úvod je třebas říci, že se oproti jiným společnostem liší. A to tím, že jako své maximum nabídne velmi příjemných 15 000 korun českých. Nejmenší částkou, která j k dispozici, je suma 1 000 korun českých. Nutno ale říci i to, že v rámci první půjčky je možné získat maximálně sumu 8 000 Kč.Zvolenou částku je poté možné kombinovat s termínem splatnosti. Ten může být od 7 do 30 dní, a tak záleží opět na nás, jaký konkrétní si zvolíme. Důležité je vědět, že pokud ho nebudeme schopni dodržet, můžeme využít i případného prodloužení. Takto prodlužovat lze půjčku neomezeně během jednoho roku. Je ale třeba vědět, že se to neobejde bez poplatků.

Pro některé je Zaplo půjčka podvod kvůli nutnosti registračního poplatku

Pokud je něco, co společnost Zaplo oproti ostatním poskytovatelům vyžaduje, potom je to určitě nutnost zaslání registračního poplatku. Ten je zasílán na účet společnosti a jeho účel je jasný. Slouží hlavně k ověření vaší žádosti a také k ověření vašeho bankovního účtu. Díky tomu je dokázáno, že si žádáte skutečně vy a že peníze půjdou na ten správný účet. Tím Zaplo půjčka podvod eliminuje i z hlediska podvodných žadatelů, kteří chtějí zneužít například něčí ztracené doklady.

Jaké jsou podmínky získání?

Co je také důležité vědět, to je i informace o tom, co vše je třeba pro získání vlastně splnit. Mezi to nejdůležitější, co je potřeba, to je určitě plnoletost. Dále je to také české občanství, bezdlužnost a také bankovní účet. Ten musíme vlastnit u některé z bank, které mají pobočku v české republice. Co je pozitivní zprávou, která souvisí se schválením, to je určitě fakt, že není třeba:

  • Osobních schůzek
  • Složitého papírování
  • Dokládání příjmů
  • Nahlížení do registrů

S možností první bezplatné půjčky

A že Zaplo půjčka podvod opravdu není, to dokazuje i zákaznický přístup, v rámci kterého lze získat první půjčku zcela zdarma. Více zjistíte na samotných stránkách poskytovatele, kde je uvedena tato odpověď na to, zda je první půjčka opravdu zdarma: „Ano, za předpokladu, že splníte všechny podmínky smlouvy, zejména pak včasné splacení. Pokud jste si půjčili 5 000 Kč, budete v den splatnosti splácet 5 000 Kč bez jakýchkoli úroků nebo poplatků.“

Půjčky bez doložení příjmu nabízí i Zaplo

Půjčky bez doložení příjmu nabízí i Zaplo