Využijte akční nabídku splátek!

POŽÁDAT O PŮJČKU

Kontakt

CSAS-pujcka.cz patří mezi partnery České spořitelny a poskytuje půjčky přes internet – jednoduše, rychle a pohodlně z vašeho domova. Pokud hledáte možnost, jak si snadno půjčit až 600 000 Kč, máte příležitost právě nyní. To vše bez uvádění účelu použití půjčky a bez ručitele – dalším bonusem jsou výhodné splátky.

Poskytovatel půjčky

Česká spořitelna

Výhody bankovní půjčky

Bankovní půjčka od České spořitelny se řadí k nejvýhodnějším úvěrovým produktům na našem trhu. V porovnání s nebankovními poskytovateli nabízí nižší úroky, které jsou stabilní po celou dobu existence půjčky. Splácení je možné rozložit až na sedm let. Výše a datum splátky si určíte sami. K žádosti není potřeba ručitel.

I Česká spořitelna nabízí půjčky přes internet!

Proč Česká spořitelna nabízí půjčky přes internet? Sjednání půjčky online je mnohem rychlejší, snadnější a pohodlnější. Nemusíte opustit svou židli u počítače doma či v kanceláři a vše vyřídíte během chvilky. Předem se vše připraví dle vašich požadavků a na závěr stačí se jen dostavit do pobočky a podepsat smlouvu v dohodnutém termínu.

Půjčka od České spořitelny – snadné vyřešení problémů!

Najednou jste se ocitli v podivné finanční situaci a dostanete se z ní jenom díky určité sumě peněz? Půjčka České spořitelny je vám k dispozici a pomůže vám rychle vyřešit finanční problémy. Bankovní půjčka od České spořitelny se vyřizuje velice snadno. V brzkém termínu budete disponovat potřebnou částkou a pokryjete cokoliv chcete – půjčka se poskytuje bez udání účelu.