POŽÁDAT O PŮJČKU

Která půjčka na rekonstrukci bude pro vás tou nejlepší?


Mít vlastní bydlení je jedna věc. Druhou věcí je udělat z bydlení skutečný domov. Podle vlastních snů a představ. Co nám k tomu dopomůže? Půjčka na rekonstrukci od nebankovní společnosti AsisTeam s.r.o., jak jinak! Je to jednoduchá půjčka přes internet, kdy během pár minut budete mít svou žádost vyplněnou a odeslanou. A proces schvalování? Ten je maximálně zjednodušený, abyste měli co nejméně starostí a co nejdříve se mohli těšit ze získaných financí a mohli začít v klidu s rekonstrukcí svého bydlení.

A jak to celé tedy vypadá v reálných číslech? Půjčky od nebankovní společnosti AsisTeam s.r.o. začínají na 10.99% p. a., doba splatnosti se může natáhnout až na 25 let, takže finanční zátěž na rodinný rozpočet zdaleka nebude tak vysoká. Nabízený úrok je navíc fixní, to pro vás znamená fakt, že po celou dobu splácení budete mít stále stejnou míru zatížení, nebude se zvyšovat. To ovšem není vše. Pokud budete chtít úvěr předčasně splatit, například proto, že jste získali nějaké extra finanční prostředky, nebude v tom žádný problém. Jak vidíte, na své straně máte jen výhody, žádné skryté poplatky, žádné drobné písmo, se kterým se zavazujete platit více, nic takového vás nečeká. Jasně nastavené podmínky, transparentnost smluv, to je to, co získáte, když uzavřete smlouvu o úvěru se zavedenou společností AsisTeam s.r.o.

Vytvořit si nové bydlení, přesně podle vlastního stylu se už najednou nezdá jako nedosažitelný cíl, že? Využijte služeb stabilní firmy, která má za sebou stovky spokojených klientů z řad fyzických i právnických osob, opřete se o sílu a velké zkušenosti odborných pracovníků. Nemusíte prožívat stresy z odmítnutí vaší žádosti z důvodu záznamu v registru, AsisTeam s.r.o. vám drobné zaškobrtnutí se splácením v minulosti promine. Vychází svým klientům maximálně vstříc a vy to poznáte také. Stačí, když je kontaktujete prostřednictvím webu či facebooku.

keresi72 / Pixabay