POŽÁDAT O PŮJČKU

Povinné ručení sjednáte online


Povinné ručení sjednáte onlinePovinné ručení musí mít sjednané každý majitel motorového vozidla. Povinné ručení je upraveno zákonem a při jeho porušení Vás čekají poměrně vysoké sankce. Jediným mezinárodně platným dokladem je zelená karta, kterou předkládáte například při silniční kontrole. Dnešní doba je uspěchaná, a proto nikdo nechce chodit na pobočky jednotlivých pojišťoven, aby si našel to nejlevnější povinné ručení. Vždyť existuje internet, kde se dá dnes zjistit prakticky cokoliv. Stejně tak i povinné ručení si můžete přes internet vypočítat, popřípadě sjednat.

Ať už z domova či z práce, s připojením k internetu si můžete povinné ručení sjednat okamžitě online. Nezáleží na tom, kde se zrovna nacházíte, stačí, když budete mít přístup k internetu. Samotnému sjednání povinného ručení však předchází porovnání nabídek pojišťoven. K tomu slouží povinné ručení kalkulačka, do níž zadáváte informace týkající se vozidla a také Vaše osobní údaje. Jakmile si pak vyberete nejlevnější povinné ručení, již Vám nebude nic bránit v přímém sjednání online. Povinné ručení kalkulačka má zabudované vždy aktuální ceníky pojišťoven. Najít si nejlevnější povinné ručení nebylo nikdy snadnější.

Pojištění vozidla zařídí Generali pojišťovna

Na českém pojišťovacím trhu působí hned několik pojišťoven, které mají ve své nabídce produkt povinné ručení. Velké oblíbenosti se těší například Generali pojišťovna, jejíž historie sahá až do roku 1831. Generali pojišťovna byla založena v italském Terstu a své první pobočky rozšířila do Vídně, Budapeště a Prahy. Cena povinného ručení se u Generali pojišťovny odvíjí od objemu motoru, druhu vozidla a také bydliště. Dále dohlíží na to, zda je majitel fyzická či právnická osoba.

Provnání povinného ručení

Povinné ručení má v nabídce i pojišťovna Kooperativa, která byla založená v roce 1991. Kooperativa pojišťovna cenu ovlivňuje pouze objem motoru. Sjednejte si nejlevnější povinné ručení i Vy.