POŽÁDAT O PŮJČKU

Půjčka bez potvrzení příjmu


Půjčky bez potvrzení příjmu jsou takový druh bankovních a nebankovních půjček, při kterém není třeba ze strany žadatele o půjčku jakkoli dodatečně dokladovat výši jeho příjmu nebo to , že je zaměstnán. I když by se mohlo zdát, že tento typ půjček je určen chudším klientům, ne vždy je to pravidlo, protože existuje mnoho situaci, kdy klient nedokáže dostatečně jednoduše a zároveň pohodlně potvrdit příjem ať už pro banku nebo pro nebankovní společnost.

Řešením jsou právě takové finanční produkty , které ho od této záležitosti odlehčí a mají i pár jiných zajímavých výhod.

Pro koho je tedy půjčka bez potvrzení příjmu primárně určena? Samozřejmě je to hlavně pro ty, kteří mají nízký příjem a proto by jeho doložením přišli o možnost schválení klasického úvěru, kde se příjem vyžaduje. Stejně je to ale i pro ty žadatele, což jsou například živnostníky nebo jednateli s.r.o. a díky daňové optimalizaci v účetnictví oficiálně mají nízký nebo žádný příjem. Pak je pro takové případy dost těžké potvrdit jeho výšku v dostatečné výši tak , aby se dostaly k úvěrům bez větších obtíží a pohodlně.

Řešení jsou v podstatě jen dvě, bankovní a nebankovní. Půjčky bez potvrzení příjmu jsou zejména doménou nebankovních společností, které je poskytují v různé formě, ale neznamená to, že by něco podobného nebylo možné i pro banky. Mezi těmito dvěma možnostmi je určitá menší odchylka a rozdíl. Zatím co nebankovní společnosti vůbec nevyžadují žádné potvrzení nejen o Vašem příjmu, ale ani to, zda nějaký máte, tak banka Vám schválí půjčku i bez potvrzení příjmu pouze tehdy, pokud již na Váš účet, který v ní máte, nějaká výplata chodí.

Popřípadě , pokud jste řádný zaměstnanec a dá se to v registrech Sociální pojišťovny vyhledat a Váš zaměstnavatel Vás tam dlouhodobě eviduje a platí za Vás pojištění . V těchto případech si banky vědí všechny údaje dohledat a poskytnout Vám také různé typy půjček . Takže skutečné půjčky bez příjmu získáte jen z nebankovních subjektů .

Pojďme se ještě v krátkosti podívat právě na banky. Například ČSOB banka poskytuje své dobře známé dostupné půjčky od 20 000 až do 600 000 Kč. Podmínkou je, že musíte být zaměstnán, aby si Vás věděla banka vyhledat , ověřit. Pokud je vše v pořádku a zaměstnaný opravdu jste, dostanete pak půjčku se splatností od 2 do 6 let ve formě neúčelového spotřebitelského úvěru, takže peníze můžete použít a utratit na cokoliv.

Pokud budete mít zájem, je také možnost odkladu splátek o 6 měsíců. Ve Vaší mateřské bance ale také můžete získat půjčku bez potvrzení příjmu. Stačí, když Vám na účet chodí výplata a jste zaměstnán alespoň 3 měsíce, případně podnikáte alespoň rok a také Vám příjem chodí na účet. Můžete získat kontokorentní úvěr, respektive povolené přečerpání k účtu a můžete si z něj vybrat více peněz, než tam fyzicky máte. Výška takového mínusu je většinou do 25 000 Kč. Pro podnikatele je pak třeba přinést potvrzení z daňového úřadu, že nedluží nic na daních, není třeba doložit daňové přiznání.

Skutečné půjčky bez potvrzení příjmu ale získat zejména v nebankovních subjektech. Zde jsou různé možnosti a způsoby, vše závisí zvláště na způsobu vybavení a cílové částky. Pokud si například berete vyšší hotovost, nemusíte potvrdit svůj příjem, bude však zřejmě zapotřebí jiné potvrzení o schopnosti splácet Vaše závazky. To může být buď ve formě dokladu o platby za energie nebo při opravdu vyšší potřebě hotovosti od několika tisíců Kč to může být nutnost zajistit úvěr či už směnkou , nemovitostí nebo jiným movitým majetkem.

Nebankovní společnosti Vám pak vědí půjčit také bez účelově a nemusíte se ani trápit s příliš mnoho doložením . Díky jednoduššímu postupu je pak celý proces vyřízení půjčky rychlý a nenáročný . Hodně z nebankovních společností v případě dostatečné zálohy za splacení ani nenahlíží do bankovního a úvěrového registru, což je také dost výhodné.

Půjčky bez příjmu

Skutečné půjčky bez příjmu můžete získat tehdy, když nejen, že nemusíte potvrzovat jeho výšku, ale ani to , že nějaký příjem máte. Takové situace mohou nastat například tehdy, pokud jste o práci i dočasně přišli, nebo pokud se změnil Váš trvalý pracovní poměr na práci na dohodu. V takových situacích je obtížné pak získat půjčku v bance, téměř nemožné. Těžké je to ale i v některých jiných splátkových nebo úvěrové společnostech, které jsou přísnější na zkoumání klienta a žadatele. Existují ale určité nebankovní společnosti a jejich produkty, kde není vůbec potřeba mít příjem, respektive se to absolutně nezkoumá.

Prvním příkladem je půjčka přes internet nebo jinak řečeno online. Zde stačí na webové stránce poskytovatele jen zvolit výši půjčky, splatnost a vyplnit osobní údaje, toto všechno odeslat a pak už jen čekat na výsledné oznámení o schválení nebo neschválení půjčky. Mnohdy se však neprověřuje u žadatele téměř nic, ani registr , takže tento způsob půjčky je nejdostupnější a nejrychlejší.

Půjčit se dá většinou na úvod jen do 1000 až 1500 Kč, ale při dalším požádáni se úvěr postupně zvyšuje. Podobně funguje i půjčka přes telefon od nebankovního subjektu, kde stačí zavolat na telefonickou linku společnosti, v podstatě se s operátorem na druhé straně dohodnout na podmínkách poskytnutí půjčky, nadiktovat své údaje a také už jen počkat na rozhodnutí. Takové neosobní formy získání půjček jsou skoro vždy spojeny s tím, že jsou to půjčky krátkodobé a na menší částku (o krátkodobých půjčkách čtěte zde), ale zase o to snadněji získatelné a tudíž se jedná opravdu o půjčky bez příjmu a jeho potvrzení .

Při osobním vybaveni úvěru se dá získat i větší finanční obnos a to i do 24 hodin od žádosti (půjčky do 24 hodin), je tam ale potřebný buď ručitel nebo ručení formou směnky. Určité problémy mohou mít ti , co kratší podnikají nebo nepracují na řádný pracovní poměr trvalý, ale existují i takové nebankovní společnosti, které jsou ve svých podmínkách měkčí a půjčku bez potvrzení příjmu bez problémů poskytnou každému. Vždy si ale prostudujte úvěrovou smlouvu a zjistěte si případné poplatky za předčasné splacení nebo naopak prodlení s platbou.

Další nabídky půjček


Půjčka pro živnostníky


Půjčky na ruku


Půjčky pro nezaměstnané


SMS půjčka