POŽÁDAT O PŮJČKU

S ING můžete spořit


Finanční trh v současné době rozdělujeme na bankovní a nebankovní sektor. V tomto článku se zaměříme zejména na bankovní sektor, který je rozmanitý a má občanům České republiky co nabídnout. Banky vyhledáváme dnes ze dvou hlavních důvodů. Jednak potřebujeme někam ukládat své peníze, spořit je, nebo zprostředkovávat finanční transakce. Druhým důvodem jsou hypotéky a úvěrové produkty (o hypotékách psali o zde).

Jedním z předních poskytovatelů finančních služeb je banka ING, která v České republice nabízí své služby od roku 1992. Má nejen svou bankovní pobočky, ale i pojišťovnu, díky níž si vybudovala pevné zázemí v oblasti bankovnictví i pojišťovnictví. ING se může pyšnit mnohými dceřinými společnostmi. Budete-li chtít tedy kvalitní služby, důvěryhodnost a ochotu, ING je vhodnou volbou.

V nabídce této banky narazíte na osobní a firemní účty, ale i na účty spořicí, díky nimž můžete zajímavě zhodnocovat své peníze. Pomocí ING můžete i investovat, volba služeb je závislá pouze na Vás. Další velmi oblíbenou bankou je ČSOB banka, v jejíž nabídce se služby zaměřují jak na soukromé, tak i podnikatelské osoby. ČSOB banka začala působit také v naší sousední zemi – ve Slovenské republice od roku 2008. ČSOB banka Vás nadchnou bohatou historií, která Vás přesvědčí o stabilitě a důvěryhodnosti nabízených produktů.

V České republice není snad nikdo, kdo by neslyšel o České spořitelně, která se staví mezi první banky v oblíbenosti. Česká spořitelna se zaměřuje i na studenty (oblíbené půjčky pro studenty), ale také na soukromou klientelu a podnikatele či firmy. Česká spořitelna nabízí celou řadu služeb, které Vás nadchnou rozmanitostí a také příznivými podmínkami. Máte z čeho vybírat. Česká spořitelna své služby nabízí od roku 1825, kdy však ještě působila pod jménem Spořitelna česká. Rozhodněte se pro svou banku a nebojte se odejít od své stávající a jít za lepšími podmínkami. Každému vyhovuje něco jiného.