POŽÁDAT O PŮJČKU

Výhodná rychlá půjčka Cofidis


Půjčování peněz je v dnešní době naprosto standardní finanční operace. Občas to může být výhodné a občas se vám to může velmi hodit. Obzvlášť v době, kdy nemáte dostatek prostředků pro pokrytí bezodkladných výdajů jako například účet za byt, plyn, elektřinu, či potřebujete nové auto, nebo zrekonstruovat dům po povodni. S peněžní půjčkou je ovšem nutno zacházet opatrně.

Vždy by jste se měli ale míti výdaje pod kontrolou, aby jste potom půjčku mohli pravidelně a hlavně bez problémů splácet. Pokud peníze máte a chcete je spořit na spořícím účtu, doporučujeme vám spořící účet ING Konto, který nabízí v současné době nejvýhodnější podmínky.

Tabulka půjček od společnosti Cofidis
výše půjčkyRPSNsplátkapočet měsíců
10 000 Kč35 %399 Kč51
20 000 Kč32 %800 Kč46
50 000 Kč24 %1500 Kč51
100 000 Kč22 %3010 Kč50
150 000 Kč15 %4983 Kč43

Půjčka je jak každá jiná transakce na trhu. V zásadě jde o to, že ten kdo vám půjčuje (věřitel) má možnost vám zapůjčit finanční částku, zatímco vy peníze postrádáte. Proto dojde k uzavření smlouvy, mezi Vámi a Věřitelem. Smlouvu lze v dnešní dobře uzavírat již dokonce on-line nebo po telefonu ale i u přepážky. Půjčka zvyšuje Věřiteli ekonomickou efektivitu, poněvadž ten kdo si od něj půjčí mu to nejproduktivněji zhodnotí, zaplatí nejvyšší úrok. Ten kdo poskytuje půjčku je od prvního ledna 2002 nucen uvést i RPSN. Jestliže ten, kdo vám poskytuje půjčku tuto povinnost nesplní, jeho úvěr je automaticky úročen diskontní sazbou České Národní Banky. Když uzavíráte půjčku je může pro vás být velmi obtížné srovnat nabídky půjček jednotlivých bank dle roční úrokové míry úvěru, poněvadž nabídky velmi často zahrnují ještě další už neuvedené a skryté poplatky jako například

 • poplatek za sepsání smlouvy či jiné poplatky administrativní poplatky
 • poplatky za transakce peněžních prostředků
 • poplatek za správu úvěru-poplatek za vedení účtu
 • poplatek za pojištění schopnosti splácet
 • první splátka může být navýšená(akontace)

Míry úroku jsou uváděny s různým základem (týdenním, měsíčním, ročním). RPSN zahrnuje všechny platby a je zásadně na roční bázi, takže usnadňuje orientaci při porovnání různých nabídek, ovšem jen omezeně. Můžete mít peníze na účtě do 24 hodin.

Do 24 hodin co vám Cofidis půjčku potvrdí obdržíte mininálně 10 000 Kč a maximálně až 150 000 Kč.

Výhody půjčky COFIDIS

 • požadovaná částka se objeví na vašem účtu do 24 po schválení půjčky,
 • bez poplatků za měsíční vedení půjčky,
 • bez poplatku za vyřízení půjčky,
 • možnost předčasného splacení zbylé části půjčky bez peněžních pokut a papírování,
 • výhodná možnost pro pojištění půjčky v případě neschopnosti splácet účet,
 • ke každé půjčce nad 40 tisíc dostanete výhodnou kartu COFIDIS,
 • vaši půjčku máte pod kontrolou díky možnosti přístupu do zóny klienta.

Tip: V případě spoření doporučujeme vyprat ten nejlepší spořící účet.

Přemýšlíte nad změnou zdravotní pojišťovny? Jedny z nejlepších benefitů nabízí Metal Aliance, přejít můžete snadno a zdarma!